EKSPOZYTORY, STANDY, REGAŁY TEKTUROWE – ŁÓDŹ

Elementy architektury POS, mają znaczący udział w naszej produkcji. Ekspozytory, standy i regały tekturowe, funkcjonalnie i estetycznie dostosowane do produktu, znacząco wpływają na decyzje zakupowe klientów. Projektujemy i wykonujemy regały i standy półkowe wysokie, od 130 do 180 cm . Dysponujemy kompletami narzędzi dla kilku standardowych rozmiarów i fasonów co pozwala obniżyć kompleksowy koszt zamówienia. Jesteśmy również przygotowani do wdrożenia we współpracy z klientem indywidualnych projektów standów o nietypowych rozmiarach i kształtach.

W zależności od potrzeb, możemy wykonywać ekspozytory z surowych tektur w kolorze naturalnym, co wpisuje się doskonale w ekologiczny trend wykonawstwa opakowań, lub stosować wszelkie rodzaje uszlachetnień, w postaci nadruków, kaszerowania wielokolorowymi wydrukami , stosowania folii i lakierów.

Wytwarzane przez nas ekspozytory naladowe, pozwalają wyeksponować produkty w miejscach łatwo dostępnych dla klientów i wykorzystać wszystkie możliwe powierzchnie sprzedażowe. Łódź i region łódzki to tereny na których dostarczamy bezpłatnie efekty naszej pracy.

Jako producent, śledzimy trendy na rynku ekspozytorów i materiałów reklamowych wykonywanych z tektury. Efekty naszej pracy można zobaczyć zarówno w Łodzi jak i w innych miastach, w wielu sklepach sieci handlowych.

Nie bez znaczenia dla potencjalnych naszych klientów powinien być fakt, że cena ekspozytorów czy standów wykonanych z tektur jest niższa niż z materiałów typu metal czy tworzywa sztuczne. Tektury są materiałem w 100% poddającym się recyklingowi co ułatwia gospodarkę wycofywanymi z obiegu ekspozytorami i jest zgodne z zaleceniami zrównoważonego rozwoju.

WOLNOSTOJĄCE

 

PLANSZE REKLAMOWE

 

INNE